B2003 - Feltscher

Sat May 25, 2019
TYPE TIME VENUE HOME TEAM RESULT AWAY TEAM
Group A 2:15 PM AB Brown - Blue 5
Antelope Valley Futbol Club - - Hilaria Garay
Friendly
Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
Group A 2:15 PM AB Brown - White 4
La Esperanza - - La Esperaza-2003
Friendly
LA PREMIER DOWNTOWN B04
Group C 2:15 PM AB Brown - White 2
AYSO - HEMET FC
Friendly
Riverside FC - Lobos
Group C 2:15 PM AB Brown - White 3
Hemet Juventus - Academy
Friendly
Olimpus FC - - Olimpus fc 2003
Group D 2:15 PM AB Brown - Red 1
Chula Vista Futbol Club - - CVFC 03- Lopez
Friendly
Rialto Fire - - Rialto Fire SC
Group D 2:15 PM AB Brown - Red 2
Downtown Black 03
Friendly
OUSL Crusaders FC - B03
Group B 3:30 PM AB Brown - Blue 5
Athletic Football Club 03
Friendly
LA Premier FC - - B03 Downtown
Group B 3:30 PM AB Brown - White 4
Titans SC B03
Friendly
Laguna FC B03
Group A 4:45 PM AB Brown - Red 1
Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
Friendly
La Esperanza - - La Esperaza-2003
Group A 4:45 PM AB Brown - White 4
LA PREMIER DOWNTOWN B04
Friendly
Antelope Valley Futbol Club - - Hilaria Garay
Group B 6:00 PM AB Brown - Murphy 1
LA Premier FC - - B03 Downtown
Friendly
Titans SC B03
Group B 6:00 PM AB Brown - Murphy 2
Laguna FC B03
Friendly
Athletic Football Club 03
Group C 6:00 PM AB Brown - White 3
Riverside FC - Lobos
Friendly
Hemet Juventus - Academy
Group C 6:00 PM AB Brown - White 4
Olimpus FC - - Olimpus fc 2003
Friendly
AYSO - HEMET FC
Group D 6:00 PM AB Brown - Red 1
Rialto Fire - - Rialto Fire SC
Friendly
Downtown Black 03
Group D 6:00 PM AB Brown - Red 2
OUSL Crusaders FC - B03
Friendly
Chula Vista Futbol Club - - CVFC 03- Lopez

Sun May 26, 2019
TYPE TIME VENUE HOME TEAM RESULT AWAY TEAM
Group A 9:15 AM AB Brown - Blue 5
LA PREMIER DOWNTOWN B04
Friendly
Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
Group A 9:15 AM AB Brown - Murphy 1
Antelope Valley Futbol Club - - Hilaria Garay
Friendly
La Esperanza - - La Esperaza-2003
Group B 9:15 AM AB Brown - Murphy 2
Laguna FC B03
Friendly
LA Premier FC - - B03 Downtown
Group B 9:15 AM AB Brown - Red 1
Athletic Football Club 03
Friendly
Titans SC B03
Group C 9:15 AM AB Brown - Red 2
Olimpus FC - - Olimpus fc 2003
Friendly
Riverside FC - Lobos
Group C 9:15 AM AB Brown - White 2
AYSO - HEMET FC
Friendly
Hemet Juventus - Academy
Group D 9:15 AM AB Brown - White 3
OUSL Crusaders FC - B03
Friendly
Rialto Fire - - Rialto Fire SC
Group D 9:15 AM AB Brown - White 4
Chula Vista Futbol Club - - CVFC 03- Lopez
Friendly
Downtown Black 03
Semi Final 1:00 PM AB Brown - White 3
Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
Friendly
Rialto Fire - - Rialto Fire SC
Semi Final 1:00 PM AB Brown - White 2
Laguna FC B03
Friendly
Hemet Juventus - Academy
Final 4:45 PM AB Brown - Red 2
Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
Friendly
Hemet Juventus - Academy

SEMI FINALS   FINALS   SEMI FINALS
 

5/26/2019 4:45 PM
1 Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
2 Hemet Juventus - Academy
AB Brown - Red 2

 
5/26/2019 1:00 PM
2 Team USA Soccer Club - - Team usa Boys 03
1 Rialto Fire - - Rialto Fire SC
AB Brown - White 3
 
 
 
 
   
   
     
     
 
 
 
 
5/26/2019 1:00 PM
1 Laguna FC B03
3 Hemet Juventus - Academy
AB Brown - White 2
   
Hemet Juventus - Academy
Champion