HOME
SCHEDULES/STANDINGS
VENUES
Dyess Park - Field 6
Sat September 12, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
G2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09G Premier 2 C
3
:
1
SG1 10G
Crossover
10:00 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
Dynamos SC - 09B-Silver
7
:
0
AHFC 09B Black C
Sat September 19, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
10:00 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
AHFC 09B Premier 2 W
1
:
3
AHFC 09B Black SW
Crossover
11:30 AM
G2009 - Eastern Conference Bracket A
Dynamos SC - 09G
0
:
1
Challenge 2010
Crossover
1:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09B Premier 1 W
1
:
3
AHFC 09B Blue SW
Crossover
2:30 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket B
Cedar Stars Rush Houston - 2009 Boys Black
4
:
1
RISE SC - U12B Pre-Elite Swoosh Navy
Sat September 26, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
1:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
MAFC 09
:
AHFC 09B Premier 1 W
Crossover
2:30 PM
G2009 - Eastern Conference Bracket D
AHFC 09G Black W
0
:
2
Challenge 2010 Red
Sat October 03, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
1:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09B Premier 1 C
1
:
6
Challenge United 09 Copa
Crossover
2:30 PM
G2009 - Eastern Conference Bracket B
AHFC 09G Blue W
1
:
0
Houstonians FC 2009 G
Sat October 10, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
AHFC 09B Black C
2
:
4
AHFC 09B Premier 2 W
Crossover
1:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09B Blue CF
0
:
1
AHFC 09B Premier 1 C
Crossover
4:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket A
AHFC 09B Elite
8
:
2
Dynamos SC - 09B-Gold
Sat October 17, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
AHFC 09B Premier 2 W
:
RISE SC - 09B Select Nike Volt
Crossover
11:30 AM
G2009 - Eastern Conference Bracket A
AHFC 09G Premier 1 C
2
:
3
RISE SC - 10G Nike Volt
Crossover
2:30 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket B
Cedar Stars Rush Houston - 2009 Boys Black
3
:
2
All Nations Sports Academy - ANSA SC 10B
Sat October 24, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09B Blue CF
4
:
0
SG1 09B Black 2
Crossover
2:30 PM
G2009 - Eastern Conference Bracket B
AHFC 10G Elite
1
:
0
AHFC 09G Blue W
Crossover
4:00 PM
B2009 - Eastern Conference Bracket A
AHFC 09B Elite
3
:
2
All Nations Sports Academy - ANSA SC 09B
Sat October 31, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
Dynamos SC - 09B-Silver
3
:
3
AHFC 09B Premier 2 W
Crossover
11:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket D
AHFC 09B Blue C
3
:
4
Challenge United 09 Samba
Crossover
2:30 PM
G2009 - Eastern Conference Bracket B
AHFC 09G Blue W
0
:
0
RISE SC - 10G Nike Vivid
Sat November 07, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket E
AHFC 09B Black C
0
:
3
RISE SC - 09B Select Nike Volt
Crossover
11:30 AM
B2009 - Eastern Conference Bracket C
AHFC 09B Premier 1 C
1
:
9
AHFC 09B Premier 1 W
Sat November 14, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
11:30 AM
G2009 - Eastern Conference Bracket A
AHFC 10G Pre ECNL
3
:
5
Challenge 2010
Sun November 15, 2020
TYPE
TIME
DIVISION/FLIGHT
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
11:30 AM
G2009 - Eastern Conference Bracket B
Houstonians FC 2009 G
1
:
1
Challenge 09 Aggieland
Copyright 2024 Total Global Sports, Inc.
|
TERMS OF USE AGREEMENT
|
CHILDREN'S ONLINE PRIVACY POLICY
https://6gghcuizn3.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/ProdStage