HOME
SCHEDULES/STANDINGS
VENUES
G2002 - Eastern Conference Bracket A
Mon January 01, 0001
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
4:00 PM
-
AHFC 03G Blue C
:
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Sun September 13, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
10:00 AM
Burroughs Park - Field 1
Challenge 03
2
:
9
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Crossover
12:00 PM
Zube Park - Field 3
Crush FC W 03G
0
:
6
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 3
Dynamos SC - 02-03G
:
RISE SC - 02/03G Select C
Sun September 20, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
12:00 PM
Zube Park - Field 5
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
3
:
0
AHFC 03G Blue C
Crossover
2:00 PM
Dyess Park - Field 4
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
2
:
1
Dynamos SC - 02-03G
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 4
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
3
:
1
RISE SC - 02/03G Select C
Crossover
4:00 PM
Burroughs Park - Field 8
Challenge 03
1
:
2
Crush FC W 03G
Sun September 27, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
12:00 PM
Zube Park - Field 6
AHFC 03G Blue C
0
:
3
Crush FC W 03G
Crossover
12:00 PM
Lost Creek - Field 4
RISE SC - 02/03G Select C
1
:
0
Challenge 03
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 3
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
2
:
2
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 4
Dynamos SC - 02-03G
4
:
0
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Sun October 04, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
10:00 AM
Zube Park - Field 5
Crush FC W 03G
0
:
6
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Crossover
12:00 PM
Lost Creek - Field 2
RISE SC - 02/03G Select C
:
AHFC 03G Blue C
Crossover
4:00 PM
Lost Creek - Field 2
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
1
:
3
Dynamos SC - 02-03G
Crossover
4:00 PM
Zube Park - Field 3
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
4
:
0
Challenge 03
Sun October 11, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:00 AM
Zube Park - Field 2
Dynamos SC - 02-03G
5
:
1
Challenge 03
Crossover
2:00 PM
Lost Creek - Field 2
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
10
:
0
Crush FC W 03G
Crossover
4:00 PM
Zube Park - Field 5
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
6
:
0
RISE SC - 02/03G Select C
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 1
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
0
:
1
AHFC 03G Blue C
Sun October 18, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
8:00 AM
Dyess Park - Field 3
AHFC 03G Blue C
1
:
1
Challenge 03
Crossover
8:00 AM
Dyess Park - Field 1
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
4
:
5
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Zube Park - Field 2
Crush FC W 03G
1
:
2
Dynamos SC - 02-03G
Crossover
4:00 PM
Lost Creek - Field 3
RISE SC - 02/03G Select C
2
:
4
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Sun October 25, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
10:00 AM
Zube Park - Field 2
Crush FC W 03G
6
:
0
RISE SC - 02/03G Select C
Crossover
12:00 PM
Lost Creek - Field 3
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
0
:
1
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Burroughs Park - Field 5
Challenge 03
0
:
7
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 1
Dynamos SC - 02-03G
6
:
0
AHFC 03G Blue C
Sun November 01, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 3
AHFC 03G Blue C
0
:
4
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Crossover
4:00 PM
Burroughs Park - Field 9
Challenge 03
0
:
3
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Crossover
4:00 PM
Zube Park - Field 1
Crush FC W 03G
2
:
5
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 2
Dynamos SC - 02-03G
4
:
0
RISE SC - 02/03G Select C
Sun November 08, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
10:00 AM
Zube Park - Field 5
AHFC 03G Blue C
1
:
5
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Crossover
12:00 PM
Burroughs Park - Field 8
Challenge 03
0
:
7
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Crossover
2:00 PM
Zube Park - Field 2
Crush FC W 03G
2
:
3
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 4
Dynamos SC - 02-03G
1
:
0
RISE SC - 02/03G Select C
Sun November 15, 2020
TYPE
TIME
VENUE
HOME TEAM
RESULT
AWAY TEAM
Crossover
12:00 PM
Lost Creek - Field 3
RISE SC - 02/03G Select C
:
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Black
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 2
AHFC 03G Blue C
0
:
3
All Nations Sports Academy - ANSA SC 03/02G
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 4
Crush FC W 03G
5
:
0
Challenge 03
Crossover
4:00 PM
Dyess Park - Field 1
Dynamos SC - 02-03G
1
:
1
Cedar Stars Rush Houston - 02/03 Girls Grey
Copyright 2024 Total Global Sports, Inc.
|
TERMS OF USE AGREEMENT
|
CHILDREN'S ONLINE PRIVACY POLICY
https://6gghcuizn3.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/ProdStage