Boys 2010 - Select

Sat May 25, 2019
TYPE TIME VENUE HOME TEAM RESULT AWAY TEAM
Group A 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 25ss
LA Galaxy SB B10 Cameron
Friendly
LA Premier FC B10
Group C 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Legends FC B10 Black
Friendly
Slammers FC B10 DS
Group E 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 27ss
Downtown SC B10 South Gate
Friendly
LA Galaxy OC B10 Moushabek Gold
Group A 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 25ss
BYSC Corona United
Friendly
Rebels SC Academy B10
Group C 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Laguna FC B10
Friendly
Paramount FC B10
Group E 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 27ss
SM United B10 White
Friendly
Fury FC IE B10
Group B 10:40 AM ECP Silverlakes West - Field 25ss
LV Diversity FC B10 Academy
Friendly
Boca OC B10
Group D 10:40 AM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Oxnard PAL B10
Friendly
Inland United SC Ace
Group F 10:40 AM ECP Silverlakes West - Field 27ss
Beach FC LB B10
Friendly
SM United FC B10 Gold
Group B 12:00 PM ECP Silverlakes West - Field 25ss
Anahuak Academy Golden West B10
Friendly
Strikers FC North B10 Hawkins
Group D 12:00 PM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Legends FC B10
Friendly
NHB FC B10 Black
Group F 12:00 PM ECP Silverlakes West - Field 27ss
Pateadores LA B10
Friendly
LA Premier FC Hollywood B10
Group A 1:20 PM ECP Silverlakes West - Field 25ss
LA Premier FC B10
Friendly
BYSC Corona United
Group C 1:20 PM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Slammers FC B10 DS
Friendly
Laguna FC B10
Group E 1:20 PM ECP Silverlakes West - Field 27ss
LA Galaxy OC B10 Moushabek Gold
Friendly
SM United B10 White
Group A 2:40 PM ECP Silverlakes West - Field 25ss
Rebels SC Academy B10
Friendly
LA Galaxy SB B10 Cameron
Group C 2:40 PM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Paramount FC B10
Friendly
Legends FC B10 Black
Group E 2:40 PM ECP Silverlakes West - Field 27ss
Fury FC IE B10
Friendly
Downtown SC B10 South Gate
Group B 4:00 PM ECP Silverlakes West - Field 25ss
Boca OC B10
Friendly
Anahuak Academy Golden West B10
Group D 4:00 PM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Inland United SC Ace
Friendly
Legends FC B10
Group F 4:00 PM ECP Silverlakes West - Field 27ss
SM United FC B10 Gold
Friendly
Pateadores LA B10
Group B 5:20 PM ECP Silverlakes West - Field 25ss
Strikers FC North B10 Hawkins
Friendly
LV Diversity FC B10 Academy
Group D 5:20 PM ECP Silverlakes West - Field 26ss
NHB FC B10 Black
Friendly
Oxnard PAL B10
Group F 5:20 PM ECP Silverlakes West - Field 27ss
LA Premier FC Hollywood B10
Friendly
Beach FC LB B10

Sun May 26, 2019
TYPE TIME VENUE HOME TEAM RESULT AWAY TEAM
Group A 8:00 AM Silverlakes - Field 11 C
LA Galaxy SB B10 Cameron
Friendly
BYSC Corona United
Group B 8:00 AM Silverlakes - Field 12 A
Strikers FC North B10 Hawkins
Friendly
Boca OC B10
Group B 8:00 AM Silverlakes - Field 12 B
LV Diversity FC B10 Academy
Friendly
Anahuak Academy Golden West B10
Group C 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Legends FC B10 Black
Friendly
Laguna FC B10
Group D 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 25ss
NHB FC B10 Black
Friendly
Inland United SC Ace
Group F 8:00 AM ECP Silverlakes West - Field 27ss
LA Premier FC Hollywood B10
Friendly
SM United FC B10 Gold
Group A 9:20 AM Silverlakes - Field 11 C
Rebels SC Academy B10
Friendly
LA Premier FC B10
Group C 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 26ss
Paramount FC B10
Friendly
Slammers FC B10 DS
Group D 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 25ss
Oxnard PAL B10
Friendly
Legends FC B10
Group E 9:20 AM Silverlakes - Field 12 B
Fury FC IE B10
Friendly
LA Galaxy OC B10 Moushabek Gold
Group E 9:20 AM Silverlakes - Field 12 A
Downtown SC B10 South Gate
Friendly
SM United B10 White
Group F 9:20 AM ECP Silverlakes West - Field 27ss
Beach FC LB B10
Friendly
Pateadores LA B10
Bracket Play 1:20 PM Silverlakes - Field 11 C
BYSC Corona United
Friendly
Laguna FC B10
Bracket Play 1:20 PM Silverlakes - Field 14 A
Strikers FC North B10 Hawkins
Friendly
LA Premier FC B10
Bracket Play 1:20 PM Silverlakes - Field 15 A
Paramount FC B10
Friendly
Beach FC LB B10
Bracket Play 2:40 PM Silverlakes - Field 11 C
Oxnard PAL B10
Friendly
Downtown SC B10 South Gate

Mon May 27, 2019
TYPE TIME VENUE HOME TEAM RESULT AWAY TEAM
Bracket Play 9:20 AM Silverlakes - Field 13 A
Laguna FC B10
Friendly
Oxnard PAL B10
Bracket Play 9:20 AM Silverlakes - Field 13 B
Strikers FC North B10 Hawkins
Friendly
Paramount FC B10
Bracket Play 1:20 PM Silverlakes - Field 15 A
Laguna FC B10
Friendly
Strikers FC North B10 Hawkins

ROUND OF 8 SEMI FINALS FINALS SEMI FINALS ROUND OF 8

5/26/2019 1:20 PM
1 [Game1HomePK] BYSC Corona United
4 [Game1AwayPK] Laguna FC B10
Silverlakes - Field 11 C

 
 
   
 

5/27/2019 1:20 PM
3 [Game7HomePK] Laguna FC B10
2 [Game7AwayPK] Strikers FC North B10 Hawkins
Silverlakes - Field 15 A

   
   
   
 

5/26/2019 1:20 PM
4 [Game3HomePK] Strikers FC North B10 Hawkins
3 [Game3AwayPK] LA Premier FC B10
Silverlakes - Field 14 A
5/27/2019 9:20 AM
5 [Game5HomePK] Laguna FC B10
3 [Game5AwayPK] Oxnard PAL B10
Silverlakes - Field 13 A
     
   
     
     
5/27/2019 9:20 AM
2 [Game6HomePK] Strikers FC North B10 Hawkins
0 [Game6AwayPK] Paramount FC B10
Silverlakes - Field 13 B
5/26/2019 2:40 PM
3 [Game2HomePK] Oxnard PAL B10
1 [Game2AwayPK] Downtown SC B10 South Gate
Silverlakes - Field 11 C
   
 
 
 
Laguna FC B10
CHAMPION
   
 
   
 
5/26/2019 1:20 PM
3 [Game4HomePK] Paramount FC B10
2 [Game4AwayPK] Beach FC LB B10
Silverlakes - Field 15 A